Illuka mõisapargi heakorratöö talgud 18.aprillil 17.00 - 19.00

Sisestatud anneli.bogens poolt R, 12.04.2024 - 16:57

💚💚Kutsume kogu kooliperet (õpetajad, õpilased ja lapsevanemad) osalema meie kooli traditsioonilisel pargi korrastamise talgutel neljapäeval, 18.aprillil algusega 17.00 kuni 19.00. 💚💚

Talgutööd: riisumine, okste ja prahi koristamine.

Selga tööriided, kaasa hea tuju ning võimalusel ka töökindad ja reha.
Vajadusel töövahendid kooli poolt.
Anna enda ja oma pereliikmete osalemisest klassijuhatajale märku hiljemalt 17.aprilli koostöötunniks, et teaksime töövahendite ja toidupoolisega arvestada.

Illuka Kooli õpilased olid edukad Spelling Bee võistlusel

Sisestatud ave.amor poolt R, 12.04.2024 - 10:27

Meie tublid õpilased esinesid edukalt 12. aprillil Iisaku Gümnaasiumi korraldatud Spelling Bee võistlusel.

Markus Grinfeld - 1.koht vanemas vanuseastmes
Mattias Grinfeld - 1.koht nooremas vanuseastmes
Ruut-Rasmus Surva - 2.koht nooremass vanuseastmes

Tublilt esinesid ka teised õpilased. Suur tänu, Timofey Goshka, Tanel-Martin Vaino, Henri Purga ja Kaisa Kivend!

õpetaja Reet Ernits

KiVa programmi õpilasküsitlus 2024

Sisestatud ave.amor poolt T, 09.04.2024 - 17:02

Igakevadine veebipõhine küsitlus meie kooli õpilastele toimub ajavahemikul 15.04.2024 -17.05.2024.

Õpilasküsitluse eesmärgiks on saada tagasisidet selle kohta, kuidas on KiVa programmi rakendamine mõjutanud kiusamise esinemist koolis.
Seega kogutakse küsitluse toel andmeid õpilaste kogemuste kohta seoses kiusamise, koolis oleva suhete kliima ja KiVa programmi kasutamisega.

I kooliastme võistkondlik olümpiaad

Sisestatud ave.amor poolt T, 09.04.2024 - 14:09

9. aprillil, teisipäeval toimus matemaatika olümpiaad 1.-3. klassi õpilastele. Illuka Kooli võistkonda kuuluvad Olivia Kaširova (1.kl), Otto Paal (2.kl) ja Lilia Popova (3.kl).
Matemaatikaolümpiaad toimus kahes osas: individuaalsed ülesanded ja võistkondlikud ülesanded.
Selgitati välja kolm parimat 1., 2. ja 3. klassi arvestuses ja kolm Ida-Virumaa parimat võistkonda matemaatikas.

Matemaatika võistlus läks meil hästi, saime uue kogemuse. Ega me ei käi võistlemas ainult võidu pärast :)Otto leidis näiteks uue sõbra Toila Gümnaasiumist :)

5.klasside õpioskuste talgutel II koht

Sisestatud ave.amor poolt R, 29.03.2024 - 09:31

17. märtsil osalesid Toila Gümnaasiumis õpioskuste talgute piirkondlikus voorus Illuka Kooli 5. klassi õpilased Ronja Rajas, Nika Kabilova, Margarita Goshka, Oskar Mansurov ja Polina Žiltsova. Õpitalgutel sai meie kooli võistkond panna end proovile kompleksülesannete lahendamisel. Kokkuvõttes saavutasime väga tubli II koha! 🥳

Kokku osales 7 kooli.

Pingerida kujunes selliseks:

1. koht Toila Gümnaasium

2. koht Illuka Kool

3. koht Jõhvi Põhikool

4. koht Jõhvi Kesklinna kool

5. koht Kohtla-Nõmme kool

Osalesime lõbusal munarallil

Sisestatud ave.amor poolt N, 28.03.2024 - 09:13

Veel enne lihavõttepühi toimus Kurtna Noortekeskuses vahva ja meeleolukas munaralli, kus 1.-3. klassi õpilased said oma osavust proovile panna lõbusates lihavõttemängudes ja -võistlustes🥚🥚🥚

Suur tänu Mirjam Vinkler toreda munaralli korraldamise eest!

Asu jälgima