Nordplus Junior 2020-2022: Digital Creative Education

Projekti koduleht asub siin.link opens on new page

Juhtpartner: CLIL Education Centre, Preschool "Flying Colours" (Läti)

Kontakt:  Veronika Skripacova (Läti);

Ave Amor (Eesti), Gražina Vaitkunskė (Leedu), Lijana Giedraitienė (Leedu), Josef Berg (Norra), Saulius Rudelis (Leedu),

Kaaspartnerid: Illuka Kool (Eesti), Vilnius Municipality’s Grigiškės Šviesos gymnasium (Leedu), Siauliai Sanatorine school (Leedu), Norlights Montessori School (Norra), PI Edukateka (Leedu)

Periood:  1.08.2020 – 31.07.2022

Eesmärk: Projekti eesmärk on jagada kogemusi digitaalse õppe võimalustest ning digiõppe vahendite kasutamisest jms. Iga partner viib läbi seminare, jagades oma teadmisi digitaalsete tööriistade kasutamise kohta. Õpetajad osalevad töövarjudena partnerkoolides.

Projekt lõpeb avatud rahvusvahelise konverentsiga „Digitaalne loovharidus“, kus iga kool jagab oma teadmisi ja kogemusi kooliprotsesside digiõppe tõhususest ja õpetajatele pakutavate võimalustest.

Projekti toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogramm Nordplus Junior  32 700,00 euroga (s.h Illuka Kool 5 710,00 eurot)

Avaldatud 12.04.2018. Viimati muudetud 29.04.2021.