Veebikoolitus "Ringmajandus õppetöösse"

Loomise kuupäev 06.04.2023

5. aprillil osalesid Illuka Kooli õpetajad KIK-i projekti "Roheliselt mõtlev tarbija" raames veebikoolituses "Ringmajandus õppetöösse". Koolituse käigus saime teda ringmajanduse põhimõtetest ja toimimisest ning ringmajanduse näidete abil ja seoses kestliku arengu eesmärkidega arutlesime teadliku tarbimise rolli üle meie igapäevaelus. Käsitlesime "zero waste" temaatikat ning tutvusime Rohetiigri platvormiga.

Loomulikult mõtestasime võimalusi, kuidas ringmajanduse temaatikat nii teoreetiliselt kui praktiliselt ka koolitundides käsitleda

Koolituse lõpus tutvusime "Proovikivi" väljakutsetega (Capsule wardrobe, Tour de food, zero waste) ja arutlesime, millised võiks olla meie kooli keskkonnaalasd väljakutsed, õpilastele sobivad keskkonnalased loovtöö teemad jms.

Viimati muudetud 03.09.2023.