Suurepärased tulemused Alutaguse Noorte Mängude jooksuvõistluselt

Loomise kuupäev 17.10.2022

12. oktoobril Iisakus toimunud ANM krossi-ja pendelteatejooksu võistlustel saavutas Illuka Kool väikeste koolide arvestuses suurepärase I koha.

Maksimumpunktid tõid meie koolile Mirta Rajas 6.-7. klasside tüdrukute seas 500m. distantsilt, Anette Ahu 6.-7. klasside tüdrukute seas 1000m. distantsilt ja Herta Rajas 8.-9. klasside tüdrukute seas 2000m. distantsilt. Medalile jõudsid veel Kaisa Kivend, kes oli 6.-7. klasside tüdrukute seas 1000m. distantsil kolmas ja Karel Vähk, kes oli 8.-9. klassi poiste seas 3000m. distantsil kolmas.

Suurepärase tulemuse jooksid meie 6.-9. klasside teatejooksjad, kes saavutasid osalenud 9 võistkonna seas väga tubli II koha. Teatevõistkonda kuulusid: Herta Rajas, Marianne-Sophie Igoševa, Anette Ahu, Mirta Rajas, Anastassija Kangur, Karel Vähk, Pavel Paiste, Nikita Terentiev, Jegor Jefremov ja Kirill Aleško.

Palju õnne kõigile!

õpetajad Ave ja Marko