Sügislaat

Loomise kuupäev 19.10.2023

16. oktoobril toimus Illuka Kooli algklasside sügislaat. Selleks, et kõik müüjad ilusasti ära mahuksid, toimus laat seekord seminarimajas. Kokku oli üle 20 müüja, kes kauplesid küpsetiste, maiustuste, käsitöö ja kingitustega. Nii palju erinevaid sorte vahvleid ja muffineid ei olegi vist kunagi ühel müügiletil näinud. Eriti ruttu kadusid lettidelt erinevad saiakesed ja pirukad, ka vahvaid heegeledatud loomi võis sellel päeval õppetundides kohata.

3. klassi õpilased olid laadapäevast väga õhinas ja jäid müüja ametiga väga rahule. Lisaks täitsid kõik müüjad kasumiaruande, kus olid kirjas kulud, tulud ning arvutasid laadalt saadud kasumi. Lisaks kasumile said nad ka laadarõõmu ja müüja kogemuse ☺️

Aitäh müüjatele ja ostjatele!

Viimati muudetud 19.10.2023.