Osalesime ülemaailmsel karude kooli ja tööle kaasavõtmise päeval

Loomise kuupäev 12.10.2022

12. oktoobril oli väga eriline ja tähtis päev -   ülemaailne karude kooli ja tööle kaasavõtmise päev.

Sel päeval võisid kõik karud tööle ja lasteaeda kaasa tulla. Seda toredat päeva on juba õige mitu aastat tähistatud, ja sellest on kujunenud ülemaailmne karude tööle ja kooli kaasavõrmise päev. Iga kord on see päev aina toredam ja toredam.

Lasteaiaõpetajad saatsid peredele üleskutse: "Kui sul on oma mängukaru, võta ta tööle ja lasteaeda kaasa ja kui ei ole, siis palu sõpra või töökaaslast, võibolla ta lubab (muidugi lubab!) oma kaasavõetud karu kallistada." Polnud ka häda, kui mõnel lapsel karu polnud. Siis võis võtta kaasa kasvõi lamba, sest ka tema on kindlasti tubli tööloom.

Illuka Lasteaias pakkus see päev palju elevust ja rõõmu. Karud olid kohal kõikides rühmades ning osalesid aktiivselt lastega rühma tegevustes.

Oli tore ja meeleolukas päev, kindlasti jõuavad karud järgmisel aastal taas lasteaeda.

Õpetaja Merike

Viimati muudetud 14.10.2022.