Õpilasesinduse preemiareis Tallinki laeva kulisside taha

Loomise kuupäev 19.04.2024

🩵 Eelmise asta lõpus kutsus Heategevusfond Minu Unistuste Päev üles kõiki koole ja lasteaedu algatama “heategu lapselt lapsele” 🧸, et innustada järeltulevat põlvkonda juba varajasest lapsepõlvest märkama ja aitama neid, kes vajavad abi. Üleskutsega liitus 33 õppeasutust, kes annetasid kokku 22 720 eurot 🩵.

🎈🎈Loosi tahtel võistis ekskursiooni Tallinki laeva kulisside taha Illuka Kooli õpilasesindus.

Eile, 18. aprillil sai preemiaekskursioon laeval ⛴ ka teoks. Tutvusime erinevate kajutitega (puudega inimese kajut, Suite, De Luxe), saime käia kaptenisillal, veeta aega mängutoas ja näha ning kuulda muud põnevat, mida tavaline krusiisireisija ei saa.

🥳☺️Õpilaste arvates oli tegemist kõige parema ekskursiooniga, kus nad kunagi käinud on.

🙏🙏Suur suur tänu "Minu Unistuste Päeva" heategevusfondile, mängujuht Üllele, kes oli meile laevas giidiks ja ekskursiooni Tallinki poolsele korraldajale Aneth Kilumetsale.

Aidates täita teiste laste unistusi, täitusid mõned unistused ka meil endil 🫶🫶🫶

Viimati muudetud 19.04.2024.