Naerupallide magus neljapäev

Loomise kuupäev 28.09.2018

Neljapäeva hommik algas Naerupallidele magusalt. Me teame, et emmed – issid ei luba palju komme ja magusat süüa. Tavaliselt me seda ei teegi! Kuid neljapäev oli eriline. Eriliseks tegi päeva reedel toimuv Teadlaste Öö Festival, kus meie Naerupallid lähevad esmakordselt välja teaduskohvikuga. 

Meie kohvik ei ole mingi tavaline pirukaputka, vaid ikka eriline. Neljapäeval tegime Ronja ja Teisi ema abiga uhke söödava planetaariumi.  Iga laps oli kui väike kunstnik, kes lõi oma kätega väikse planeedi. Kokku sai neid loodud 40 ja mitte ükski ei sarnane üksteisele.

Kui töö valmis, andis Ronja ema loa, kõik magus, mis igaühe taldrikule alles jäi, ära süüa. Isegi šokolaad limpsiti puhtaks sõrmega tassis urgitsedes ja mõnel vigurvändal oli põses ka terve käsi, et kõik jäägid ikka kõhtu saaks.

Oma kohvikus pakume veel professori aju, söödavat paberit, ämbliku -ja lõõrika maiust, suhkruvatti, kleepekat, IQ parandajat ja palju muud üllatavat.

Naerupallid on põnevil neile antud ülesandest ja püüavad koostöös vanematega anda endast parima!!  Lootuses, et ikka ostjaid tuleks!

Kohtumiseni kohvikus!

Viimati muudetud 19.05.2020.