Naerupallid uudistasid kooli muuseumit

Loomise kuupäev 17.12.2018

Muuseumites on Naerupallid käinud korduvalt. Aga oma kooli muuseumi külastasid enamus esmakordselt. Naerupallid said tädi Ene käest teda, kui vana on meie koolimaja. Timofei teadis, et tema vanaema on kunagi selles koolis õppinud ja internaadis elanud.

Muuseumis oli palju uudistamist ja uurimist. Suurt huvi pakkus lastele suur arvelaud, millega liitmine tundus kui käkitegu. Vanaaegne telefon pakkus nii uudistamist kui mängulusti. Samuti sai uurida trükimasinaid, mida oli lausa mitut sorti. Põnevad olid ka vinüülplaadimängijad ja kasettmakid, millest Naerupallidel polnud eelnevalt aimugi.

Aitähh tädi Enele, kes suutis lastele kooli muuseumi sisu nii põnevalt tutvustada ja tekitada huvi vanaaja asjade vastu.

Õpetajad Karin ja Tiina ning õpetaja abi Elve

Viimati muudetud 19.05.2020.