Kaasaegse tantsu tund PPP nädala raames

Loomise kuupäev 27.03.2024

Pea Peale Pööratud nädala raames toimus Illuka Koolis eriline kaaseaegse tantsu tund, kus mõisa saal muutus hoopis tantsulavaks.

Kaasaegse tantsu tund oli rohkem kui lihtsalt tantsusammude õppimine; see oli õppetund julgusest, mentorlusest ja üksteiselt õppimisest.

Suur tänu meie noorele tantsuõpetajale Konstatntin Krupinile selle inspiratsioonirikka tunni eest ja esimese klassi õpilastele, kes astusid julgelt tantsu maailma. Aitäh mentorõpetajale Kaja Kamale, tänu kellele see tund võimalikuks sai.

Vaadake videot ja laske end kaasa tõmmata kaasaegse tantsu imelisse maailma, mida Illuka Kooli õpilased nii suure kirega õppisid.

Pea Peale Pööratud nädala eesmärk on pakkuda kõigile osapooltele uudset ja põnevamat viisi õppeprotsessi kogemiseks, rõhutades õpilaste iseseisvust ja enesekindlust. Algatus soodustab õpetajate ja õpilaste vahelist suhtlust uuel tasemel ning annab lapsevanematele võimaluse oma laste haridusprotsessis aktiivsemalt osaleda.

📹 Dmitri Fedotkin

Viimati muudetud 01.04.2024.