Jõulumuusikali "Lugu kahest ajalehepoisist" olid kaasa haaratud peaaegu kõik õpilased

Loomise kuupäev 24.12.2022

21.detsembril 2022.a esietendus A.Kitzbergi näidendi ainetel jõulumuusikal "Lugu kahest ajalehepoisist". Etenduses osalesid õpilased 1.-8.klassist.

2015.a. etendus Illuka Kooli jõulupeol koos vahvate laulude ja tantsudega ülekooliline näidend "Lumekuninganna". Nüüd täpselt 7 aastat hiljem, olime valmis ülekoolilise suurprojetiga jätkama ja meie armsas mõisa saalis sai näha õpetaja Piia Otti lavastatud jõulunäidendit "Lugu kahest ajalehepoisist".

Sai teoks midagi, mis meie südameis juba pikemat aega pakitsenud oli ja mis aitas kõgil osalejatel jõuluimest osa saada!

Meil on väga hea meel, et meie etendus võeti lapsevanemate ja sõprade poolt ka väga soojalt vastu!

Suur tänu kõigile!

Näidendi fotogaleriilink opens on new page

Näidendi videolink opens on new page

Viimati muudetud 12.01.2023.