Inimeseõpetuse piirkondlikus voorus võitsid meie õpilased kaks I ja ühe II koha

Loomise kuupäev 16.04.2019

10.aprilil toimus veebipõhine piirkondlik inimeseõpetuse olümpiaad. Olümpiaadil panid õpilased oma teadmised proovile tervisliku toitumise, esmaabi, kehalise aktiivsuse, murdeea muutuste, ohutu liiklemise ja probleemide eduka lahendamise küsimustes.

Meie õpilastest näitasid väga tublisid teadmisi:

  • I koht Kirke Otti (6.kl)
  • I koht Teona Kiknavelidze (8.kl)
  • II koht Liseth Dietrich (8.kl)

Kirke Otti ja Teona Kiknavelidze on kutsutud 8.mail olümpiaadi lõppvooru, mis toimub Tallinnas Tervise Arengu Instituudis.

Inimeseõpetuse olümpiaad toimub sel aastal juba  viiendat korda. Peakorraldaja on Inimeseõpetuse Ühing koostöös Tervise Arengu Instituudi, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ja Tartu Ülikooli Teaduskooliga.

Viimati muudetud 18.04.2019.