Hüvasti armas lasteaed! Naerupallid saatsid lapsed kooli.

Loomise kuupäev 29.05.2020

Illuka Kooli lasteaiast saadeti teele järjekordne lend koolieelikuid.

28. mai oli Naerupallide jaoks eriline päev. Illuka lasteaiast lahkus 10. lend lapsi. Seekord oli koolieelikuid 6, kes said kätte lasteaia lõputunnistuse ja võisid uhkusega anda oma esimese allkirja lasteaia kroonika raamatusse.

Sel korral tuli peolistel arvestada paljude asjaoludega, mille põhjustas koroonaviirusest tingitud olukord. Nimelt peoliste arv oli piiratud ja pidu toimus esmakordselt algusest lõpuni õues- uhkes paviljonis. Kahjuks ei olnud kõiki soovitud külalisi võimalik kutsuda. Aktiivsete lapsevanemate eestvedamisel sündis tänuvideo, mis jõudis igaüheni, kes tundis seost Naerupallide teekonnal koolilapseks sirgumiseni.

Meie omalt poolt soovime koolilastele tuult tiibadesse ja palju kordaminekuid jätkuval kooliteel.

Õpetajad Karin, Tiina ja Elve

Viimati muudetud 03.06.2020.