Head tarkusepäeva!

Loomise kuupäev 01.09.2022

Tarkusepäeval alustas Illuka Koolis oma esimest kooliteed õpetaja Piia Otti juhendamisel sel õppeaastal 12 õpilast. Avaaktusel kinkis direktor Anneli Bogens igale neist traditsiooniliselt öökullikujulise äratuskella ja õpetaja Piia andis heade soovidega kätte aabitsa.

Kogu koolipere tervitas uusi õpetajaid Annika Neilandi ja Kairi Klaamanni ning pärast aktust toimusid esimesed klassijuhatajatunnid.

Kooliaasta algus on tore aeg, justkui uus aasta, mil antakse lubadusi... lubadusi õppida hästi, käituda korralikult ja olla sõbralik. Soovime kõigile jaksu oma kooliaasta algul antud lubadust ka järgmistel päevadel, nädalatel ja kuudel pidada. Hoidke oma lubadusi meeles, kui koolitund või päev on kehvasti läinud, aga ka sellistel hetkedel kui on palju rõõmu jagunud.

Rõõmurohket kooliaastat kõigile!

Pildigaleriilink opens on new page

Viimati muudetud 05.09.2022.