EV valitsus otsustas viia nakkusohu tõttu haridusasutused distantsõppele

Loomise kuupäev 13.03.2020

Seoses eriolukorraga toimub Illuka Koolis õppetöö distantsõppel ehk kodu- ja kaugõppel

KOOLIMAJA ON SULETUD 16.-29.märtsil 2020.

Töötajad on kontaktides toodud e-maili, telefoni ja Stuudiumi teel kättesaadavad.

Lasteaed jätkab esialgu tegevust, lasteaia sulgemine otsustatakse juhtumipõhiselt. Sellegipoolest kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätta lapsed koju.

Eesti Vabariigi valitsus otsustas, seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. Iga kahe nädala järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Meie kõigi jaoks on see uus olukord, millega me püüame parimal võimalikul moel toime tulla.

13.märtsil anname õpilastele õppevahendid kaasa ja kontrollime, et nende Stuudiumi paroolid on toimivad. 1. klassi lastega võtab klassijuhataja ühendust lapsevanemate kaudu.

Palusime õpilastele koju viia lisaks õppevahenditele ka spordiriided ja vahetusjalatsid. Kui teie laps mõne olulise asja kooli unustas, saate sellele järele tulla helistades eelnevalt majandusjuhatajale numbril 56652508.

Loodetavasti on kõigil võimalus kodus kasutada arvutit või tahvelarvutit. Mõned õpetajad andsid juba reedel õpilastele järgmise kahe nädala tööjuhised. Praegu saame ühiselt arendada enda digipädevust ja ennast juhtivat õppimist.
Esialgu on kool suletud kaheks nädalaks. Hoidke end uudiste ja soovitustega kursis. Püüdke toetada oma laste õpimotivatsiooni. Palju tervist kõigile!

Juhtkond

Viimati muudetud 15.03.2020.