7.-8.klassi õpilased arutlesid Tervishoiumuuseumis toidu tuleviku üle

Loomise kuupäev 22.03.2024

Kevade algus (20.märts) viis 7. - 9.klassi õppekäigule Tallinna.

7. ja 8.klass nautis kiiret kõndi Tallinna vanalinnas, et jõuda Laial tänaval asuvasse Tervishoiumuusemisse. Õppeprogramm „Toidu tulevik“ viis meid muuseumi keldris asuvasse õppeklassi, kus vaatasime videot ja arutlesime toidu tuleviku üle. Tore oli kuulda, kuidas õpilased ikka ja jälle hüüdsid, mainisid, et seda me juba teame, õpetaja Emiliaga õppisime.

Kahjuks ei jätkunud meil aega Tervishoiumuuseumi muu ekspositsiooniga tutvuda, mis nii ahvatlevalt meid ukseaukudest meelitas, sest kiirustasime Ülemistesse Rakett 69 teadusstuudiosse.

Vot see oli äge! Õpilased jagati kohe võistkondadeks, reeglid tehti üheselt selgeks ning konstrueerimine-ehitamine läks lahti.

Huvitav oli õpilasi nende töös jälgida. Üheskoos leiutati ja prooviti, parandati ja prooviti jälle. Tavaliselt laisad ja viilijad olid justkui üles ärganud ning esinesid väga heade tulemustega. Üllatav oli sõbralik koostöine õhkkond ning oskus kaaslastega arvestada.

Lõpuks premeeriti reisiseltskonda vaba ajaga Ülemiste keskuses.

Kevadpäev oli elamusterohke ja meeleolukas.

Õp Kaja

Viimati muudetud 25.03.2024.