16.veebruaril sai Illuka Kooli lasteaed 13-ne aastaseks

õnne soovime sul,

palju õnne kallis lasteaed,

õnne soovime sul!

16.veebruaril tähistasid Illuka lasteaia suured ja väikesed – Pesamunad, Naerupallid ja Musirullid lasteaia 13-ndat sünnipäeva.

Sünnipäeva ettevalmistused algasid juba palju varem. Välja sai kuulutatud taaskasutusmaterjalist tortide näitus, millest võtsid osa väga paljud pered. Näitus tuli väga ideederohke.

Hommikul lasteaeda sisse astudes ootas lapsi õhupallidega kaunistatud fuajee ning lõbus muusika. Majas liikusid ringi Pipi Pikksukk, Mesilane, Arbuus, Minionid, Tibu, Punamütsike, Lumekuninganna, Krooksuja Konnake ja Kloun.

Elevust oli palju. Tõeline üllatus ootas aga lapsi saali minnes. Seal ootas neid Mullimeister – õhupallimeister ühes isikus, kes korraldas mullishow. Lapsed nägid trikke seebimullidega (erineva suurusega mullid, mullitorud, mullilohed ja -akvaarium) ja trikiga „laps seebimullis,“ kus võluti kõik lapsed seebimulli sisse.

Pikkadest õhupallidest loomade kujud panid särama iga lapse silmad. Laste silme all valmisid õhupallidest mistahes soovitud tegelased või lemmikloomad. Igaüks sai koju minnes kaasa võtta oma õhupallilooma, -mõõga, -lille või mõne muu põneva tegelase. Lapsed lasid fantaasial lennata ja panid õhupallimeistri proovile!

Sellega sündmused veel ei lõppenud. Pärast lõunaund ootas lapsi saalis sünnipäevalaud, kus kõik kohalolijad said maitsta eelmisel päeval valmistatud hõrgutisi ning need rohke mahlaga alla loputad.

Küll oli tore rõõmus päev, kauaks, kauaks meelde jääb,

Meil oli tore pidulaud, maitses tort ja kõlas laul!

Täname kõiki, kes aitasid kaasa meie lasteaia sünnipäeva õnnestumisele!

Illuka lasteaiapere.

Viimati muudetud 24.02.2023.