1.-5. klassi kergejõustikuvõistlused

Loomise kuupäev 21.05.2024

Illuka Kooli noored kergejõustiklased olid täna võistlusetules Jõhvis Heino Lipu nime kandval staadionil. Kõige edukamad oli 4.-5. klasside tüdrukud, kus Ronja Rajas saavutas🥇koha 60m. jooksus ja🥈koha kaugushüppes. Sama vanade tüdrukute palliviskes saavutas🥇koha Emily Vähk ja🥉koha Teisi Kivend, Angelina Kirillova oli 60m. jooksus 🥉. Eelpool nimetatud tüdrukud võitsid ka 4.-5. klasside tüdrukute teatejooksu, edestades teisi koole suure edumaaga🥇.

1.-3. klasside poiste arvestuse saavutas Ilja Mjakišev 60m. jooksus 🥉koha. 4.-5. klasside poiste seas oli Andre-Benjamin Kärme palliviskes 🥉. 1.-3. klassi poisid koosseisus Gleb Ananjev, Kristofer Jonutis, Nikita Varfolomejev ja Ilja Mjakišev olid 1.-3. klasside poiste teatejooksus 🥉. Väga vapralt jooksid ka 1.-3. klassi tüdrukud ja 4.-5. klassid poisid, kes jäid neljandaks ja viiendaks.

Suur tänu kõigile võistkonna liikmetele, kes leidsid jõudu ja tahtmist ning olid valmis meie kooli esindama!