Ülesleitud jõulud

Loomise kuupäev 21.12.2018

Illuka koolis oli sel nädalal käsil tore projekt, kus iga klass ja lasteaia rühm tegi ühe heateo. Heategu võis olla erinev!

Naerupallide heategu oli aga isemoodi. Nimelt kutsusime kooli esimese  ja teise klassi lapsed  ning kõik lasteaia mudilased vaatama  jõuluetendust „Ülesleitud jõulud“. Etenduse plaanisime teha tundide ajal, et päästa lapsed jõuluajal õppetööst kas või ühest tunnist ja Musirullid ning Pesamunad said lõunauinakusse minemisega ikka päris pika viivituse. Kes siis ikka jõuluootuse ajal päeval magada tahab!

Jõuluetenduse lõpus jõudis kohale Jõuluvana saadetud kuller sõnumiga, et too ikka õhtuks ise ka püüab lasteaia jõulupeole kohale tulla ja ka järgmisel päeval kooli jõulupidustustel osaleda.  Et lapsed teda ikka ära oodata jõuaks oli taat kulleriga saatnud igale rühmale ja klassile pisikese kommikoti mida siis omavahel võrdselt jagati.

Loodame, et meie heategu õnnestus ja koolilapsed jäävad seda ka järgmisel aastal ootama.

Rahulikku jõuluaega kõigile!

Õpetajad Karin, Tiina ja õpetaja abi Elve