Uudised

Turvalise interneti koolitus 28. september


 Täna osalesid Illuka Kooli 4.-8. klassi õpilased koolitusel “Häkkerite lahing”, mille käigus said noored läbi Kahoot mängu testida oma olemasolevaid teadmisi internetist.  Mängu käigus arutati erinevaid digipädevustega seotud teemasid küsimuste baasil. Külaliskoolitajaks oli Diana Poudel, kes on populaarse lauamängu "Häkkerite lahing" ning ka raamatu "Turvaline internet. Digimaailma teejuht" autor.

Kindlasti aitavad uued teadmised meie õpilastel internetis targemalt tegutseda.

 Täna osalesid Illuka Kooli 4.-8. klassi õpilased koolitusel “Häkkerite lahing”, mille käigus said noored läbi Kahoot mängu testida oma olemasolevaid teadmisi internetist.  Mängu käigus arutati erinevaid digipädevustega seotud teemasid küsimuste baasil. Külaliskoolitajaks oli Diana Poudel, kes on populaarse lauamängu "Häkkerite lahing" ning ka raamatu "Turvaline internet. Digimaailma teejuht" autor.

Kindlasti aitavad uued teadmised meie õpilastel internetis targemalt tegutseda.