Tegime seda jälle! Loomaaiale kõrvitsate kogumise üleskutse oli edukas.

Loomise kuupäev 23.10.2018

Septembri alguses tegi koolipere üleskutse kõigile Alutaguse valla elanikele anda panus loomaaia loomade toidulaua rikastamiseks kõrvitsate ja kabatšokkide kogumise näol.

Kool lubas korraldada üleliigse kõrvitsa ja kabatšoki saagi kogumise ja saatmise kullerfirma abil  Tallinna Loomaaeda.

Sättisime lasteaia katusealusesse kõrvitsate jaoks ajutise kogumisruumi. Rõõm oli suur, kui kõrvitsate kogumise kampaaniaga liitusid paljud. Vilju toodi nii ükshaaval, auto kui järelkäruga. Mõnele annetajale korraldasime ka nn „taksoteenust“. Kõik ikka selle nimel, et loomaaia asukatele rõõmu teha.

Kogusime kokku kaks suurt konteinerit elevantide maiuspala. 22.oktoobril viis kullerfirma DPD Eesti saagi Tallinna.

Aitäh kõigile Illuka ja Iisaku kandi kõrvitsate kinkijaile! Eriline tänu kuulub aga Tudulinna kooliperele kõige suurema koguse eest!

27. oktoobril on loomaaias vahva Kõrvitsapäev - seal näeme!

Viimati muudetud 23.10.2018.