Teadlaste Öö festival Illuka Koolis

Loomise kuupäev 01.10.2021

Ka sel õppeaastal oli Illuka Kool taaskord üheks killukeseks mosaiigis Teadlaste Öö festivallink opens on new pagei (TÖF) korraldamisel. Tänavuse festivali teemaks oli toit ja kõik, mis sellega seondub. Teisipäeval, 21. septembril toimus Illuka Koolis kokku 11 toiduteemalist töötuba. Õpilased osalesid mitmetes kaasahaaravates ja harivates töötubades, mille viisid läbi meie enda kooli õpetajad ja toredad koostööpartnerid. Näiteks sai meisterdada õuekriite, valmistada erinevaid soolaseid ja magusaid roogi, teha katseid toidukeemiaga, uurida kust tuleb toidu sisse energia ning saada teada, kuidas saab toitu valides olla ressursisäästlikum ja loodushoidlikum.

Lisaks näitasid neljapäeval toimunud õpilaslaadal 9. klassi õpilased Helar Richard ja Kirke kogu koolile põnevaid katseid ja pakkusid toreda elamuse teadusteatri näol.

Mis muud, kui tarkus toidab!

Suur tänu kõikidele töötubade läbiviijatele!

TÖF töötubade pildigaleriilink opens on new page

Viimati muudetud 07.10.2021.