Uudised

Tarkusepäev Illuka Koolis 01. september


Tänasel tarkusepäeval alustas Illuka Koolis kooliteed 109 õpilast, neist 9 läksid I klassi. Käesolev õppeaasta on meie koolipere jaoks väga eriline, sest juba 20. septembril tähistab meie armas mõisakool oma väärikat 100.ndat sünnipäeva.

Illuka lasteaiapere kohtus tarkusepäeva eel karuperega, kus karupoeg valmistus esimest korda lasteaeda minema. Koos õpiti tähti, lauldi, tantsiti ja lustiti mänguväljakul.

Ilusat õppeaasta algust ja head kooliteed!

Rohkem pilte leiate kooli pildigaleriist või Põhjaranniku fotogaleriist.

Tänasel tarkusepäeval alustas Illuka Koolis kooliteed 109 õpilast, neist 9 läksid I klassi. Käesolev õppeaasta on meie koolipere jaoks väga eriline, sest juba 20. septembril tähistab meie armas mõisakool oma väärikat 100.ndat sünnipäeva.

Illuka lasteaiapere kohtus tarkusepäeva eel karuperega, kus karupoeg valmistus esimest korda lasteaeda minema. Koos õpiti tähti, lauldi, tantsiti ja lustiti mänguväljakul.

Ilusat õppeaasta algust ja head kooliteed!

Rohkem pilte leiate kooli pildigaleriist või Põhjaranniku fotogaleriist.