Sportlik rahvastepallireede

Loomise kuupäev 25.09.2020

Rahvusvahelise spordinädala raames toimus Illuka Koolis rahvastepalliturniir.

25. septembril võtsid Illuka Kooli staadioni mänguväljakutel 2.-5.  klasside õpilased omavahel mõõtu rahvasteapallis.  Ilm oli suviselt soe ja õhkkond kaasaelamisest üliemotsionaalne.

Kokku toimus 10 rahvastepalli lahingut, 5 segavõistkonna vahel. Nagu ikka olid mängud väga tasavägised, lausa üheksas mängus selgitati võitja kolmandas ehk otsustavas geimis.

Üldkokkuvõttes võitis Mirta võistkond 8 punktiga, 6 punkti ja teine koht kuulus Anette võistkonnale ning 5 punktiga jäid kolmandat kohta jagama Aldo, Johanna ja Sanderi võistkonnad.

Õige pea saame oma mänguoskused proovile panna ka võrdluses teiste koolidega, sest sügisel toimuvad nii 1.-3. klasside kui ka 4.-5. klasside Dumle rahvastepallivõistlused.

Suur tänu kõigile osalejatele!

Viimati muudetud 28.09.2020.