Uudised

Sõbrapäev ja kõik, mis selles päevas head 19. veebruar


Läinud nädala 14.veebruaril tähistasime kooliperega ühiselt sõbrapäeva. Koolimajas kõlasid vahetundidel õpilaste valitud armastusest kõnelevad muusikapalad, kuulutati välja Illuka Kooli sõbralikumad ja lustiti koos pildinurgas sõbrapilte tehes.

Sõbrapäeva hommikul kogunesime saalis, et tunnustada meie kooli kõige sõbralikumat poissi, tüdrukut ja töötajat. Hääletuse õpilaste seas viisid läbi õpilasesinduse liikmed mõned nädalapäevad varem. Suur rõõm oli tõdeda, et meie seas on nii palju sõbralike õpilasi ja õpetajaid, et hääletustulemusi oli lausa keeruline kokku lugeda.

Nominendid ja võitjad on teie ees:

Kõige sõbralikum tüdruk nominendid: Herta 5.kl, Kirke 6.kl, Kaisa 2.kl

hääletuse võitis: Kaisa Kivend 2.kl

Kõige sõbralikum poiss nominendid: Ignat 6.kl, Helar 6.kl, Sander 3.kl, Karel 5.kl

hääletuse võitis: Karel Vähk 5.kl

Kõige sõbralikum töötaja nominendid: õpetaja Reet, õpetaja Piia, õpetaja Marko

hääletuse võitis: õpetaja Marko Pärn

 

Sõbrakalli kõigile tunnustust väärinutele ja täname, et olete oma sõbralikkusega meid rõõmustanud!

Pilte meeleolukast sõbrapäevast leiad pildigaleriist.

 

Läinud nädala 14.veebruaril tähistasime kooliperega ühiselt sõbrapäeva. Koolimajas kõlasid vahetundidel õpilaste valitud armastusest kõnelevad muusikapalad, kuulutati välja Illuka Kooli sõbralikumad ja lustiti koos pildinurgas sõbrapilte tehes.

Sõbrapäeva hommikul kogunesime saalis, et tunnustada meie kooli kõige sõbralikumat poissi, tüdrukut ja töötajat. Hääletuse õpilaste seas viisid läbi õpilasesinduse liikmed mõned nädalapäevad varem. Suur rõõm oli tõdeda, et meie seas on nii palju sõbralike õpilasi ja õpetajaid, et hääletustulemusi oli lausa keeruline kokku lugeda.

Nominendid ja võitjad on teie ees:

Kõige sõbralikum tüdruk nominendid: Herta 5.kl, Kirke 6.kl, Kaisa 2.kl

hääletuse võitis: Kaisa Kivend 2.kl

Kõige sõbralikum poiss nominendid: Ignat 6.kl, Helar 6.kl, Sander 3.kl, Karel 5.kl

hääletuse võitis: Karel Vähk 5.kl

Kõige sõbralikum töötaja nominendid: õpetaja Reet, õpetaja Piia, õpetaja Marko

hääletuse võitis: õpetaja Marko Pärn

 

Sõbrakalli kõigile tunnustust väärinutele ja täname, et olete oma sõbralikkusega meid rõõmustanud!

Pilte meeleolukast sõbrapäevast leiad pildigaleriist.