Perepäev 12.novembril

Loomise kuupäev 31.10.2019

12. novembril, algusega kell 18:00 toimub Illuka Koolis perepäev.
Tegu on toreda sündmusega, mis toob kokku lasteaialapsed, õpilased, lapsevanemad ja õpetajad, et üheskoos tegutsemisest rõõmu tunda.

Sel päeval saab osaleda erinevates turvalisuse ja ohutuse teemalistes töötubades, vaadata näidendit ja kaubelda heategevuslikul mardilaadal.

Laat ning töötoad toimuvad mõisamajas, õues ja maanteel viiakse aga läbi “musta nuku katse” et mõista, kui oluline on end pimedal ajal nähtavaks teha.

Kell 18:00 algab Seminarimajas lasteetendus "Kati ja Jeti", mille on Kirill Teiteri samanimelise raamatu järgi lavale seadnud teater „Kehra Nukk“. Etendus on sobilik lasteaiaealistele ning 1.-3. klassi õpilastele.

Mardilaat toimub mõisa saalis ja on avatud kell 19:00-20:30.
Laat on heategevusliku eesmärgiga ja seetõttu on kauplejatele müügikoht tasuline - 50 senti ühe müügikoha eest. Oma kauba müügist saadav tulu jääb kauplejale, kuid soovi korral võib annetada midagi heategevusmüüki.
Heategevusmüügist saadava tulu eest soetatakse Illuka Koolile puuviljakuivati.

Ootame kõiki koos peredega lahkesti osalema!

Viimati muudetud 31.10.2019.