Õuesõppepäev

Loomise kuupäev 05.06.2019

4.juuni hommik tervitas päike suviste soojakraadidega – ideaalne päev õues õppimiseks.

Tunnid toimusid kogu kooli territooriumil. Pargis sai puude ja põõsaste otsast ülesandeid otsida, orienteeruda, QR-koodi jahtida, õppida tundma pargi puid ja taimi nii eesti kui ka inglise keeles, staadionil mängiti looduslike vahenditega laevade pommitamist. Huvitav oli mängida draamaetüüde ja muusikalisi hääleharjutusi ning nutsakumängu.

Proovile sai pandud mitte ainult aju kõvakettale salvestatud teadmised ja kehaline osavus, vaid ka tolerantsus, abivalmidus, märkamisoskus ja teised igapäevaelus olulised inimlikud omadused.

Päeva tegi huvitavaks ka see, et õpilased ei olnud tavapärastes klassides, vaid olid moodustatud puude nimetusi kandvad rühmad, kus osalised olid jaotatud kooliastmete kaupa kuude segarühma.

Viimati muudetud 05.06.2019.