Õpetajate päev Illuka Koolis

Loomise kuupäev 09.10.2019

4. oktoobril tähistasime Illuka Koolis õpetajate päeva.

Koolipäeva alguses andis direktor Anneli Bogens volitused 9. klassile. Traditsiooniliselt asendasid õpetajaid 9. klassi õpilased, kes said end klassi ees seistes proovile panna.Sel aastal aitasid tunde läbi viia ka 8. klassi õpilased. Kokkuvõtteks said noored õpetajad oma vanemate “kolleegide” asendamise ja tundide korraldamisega väga hästi hakkama.

Hommikul mälestasime ka Illuka kalmistul endiseid pedagooge küünlade süütamisega.

Koolipäeva lõpetas aktus, kus noor direktor Teele Altsaar pidas kooliperele kõne. Kuid siis juhtus see, et ootamatult kappas oma hobusel saali Pipi Pikksukk, kes just sellel päeval oli otsustanud meie kooli õppima tulla. Kahjuks Pipile koolis ei meeldinud ning tema ka käitumine polnud kooliõpilasele kohane. Seetõttu arvas õpetaja, et Pipi võiks uuesti kooli tulla, kui ta veidi vanemaks on saanud.

9. klass oli koostanud õpetajatele põneva kooliteemalise Kahoot-viktoriini, mille võitjaks osutus õpetaja Reet. Aktusel tänati kõiki õpetajaid tänukirja ja šokolaadimedaliga.

Suur tänu 9. klassile põneva ja meeldejääva õpetajate päeva korraldamise eest!

Viimati muudetud 10.10.2019.