Õp Anneli Dietrich pälvis "Aasta ettevõtlik õpetaja" tiitli

Loomise kuupäev 26.01.2023

26. jaanuaril 2023.a toimunud hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku!“ pälvis Ettevõtliku Kooli "Aasta Ettevõtliku Õpetaja" tiitli õpetaja Anneli Dietrich!

Oleme uhked! Palju õnne!

25.-26.jaanauril 2023 toimunud hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku!“ tunnustati kategoorias Ettevõtlik õpetaja Ettevõtliku Kooli haridusprogrammiga liitunud üldhariduskooli õpetajat, kes on avatud ja uuendusliku meelega tegutseja, õppetegevuse planeerimisel kasutab õpetaja tööriista TULEM, teeb koostööd erinevate osapooltega ning panustab kogukondlikku koosloomesse.

Õpetaja Anneli Dietrich õpetab põhiainetena loodusaineid, aga ka ajalugu ja inimeseõpetust Teda iseloomustab oskus õpitavad teemad siduda päris eluga ning viia läbi palju praktilisi tegevusi. Õpilased on tema kohta öelnud nii: „Teeb iga tunni huvitavaks. Julgustab, paneb tunnist mõtlema ning tahab teada õpilaste arvamust, kasutab kaasaegseid õpetamismeetodeid.

Tema hingeteemad on loodus ja keskkond. Tema eestvõttel on tegemistesse kaasatud alati lapsevanemad ja kogukond. Tema algatused on enamasti alanud vaikselt ja tagasihoidlikult, kuid alati on neist kasvanud sellegipoolest ülekoolilised sündmused, ettevõtmised.

Õp Anneli eestvedamisel Vabariigi 100.aastapäevaks 100 kõrvitsa kasvatamisest on välja kasvanud üks Illuka Kooli kaubamärke – kõrvitsad ja nende kasvatamine.

Õpetaja Anneli Dietrich on ettevõtliku õpetaja musternäide.

Viimati muudetud 27.01.2023.