Uudised

Mitmekeelne keeledušš teeb koolitunni mitmekesisemaks 21. märts


25.märtsist kuni 18.aprillini võtavad 2. – 9.klass osa "Keeledušist“.

Keeledušš hõlmab igahommikuses rutiinis võõrkeelsete laulude laulmist. Iga päev lauldakse võõrkeeles 5-10 minutit karaoke meetodil. Kokku kestab Keeledušš 4 nädalat ning selle jooksul õpitakse neljas erinevas keeles laulude laulmist.

Keeleduši põhieesmärk on tutvustada õpilastele erinevate keelte kõla mängulises vormis ning hõlmab endas igahommikuses rutiinis võõrkeelsete laulude laulmist. Igal nädalal õpitakse selgeks üks võõrkeelne laul: soome-, läti-, saksa-/vene- ning hispaaniakeelne.

Keeleduši eestvedajateks on meie koolis õpetajad Kristi Vaarmann, Emilia Landra ja Reet Ernits.

25.märtsist kuni 18.aprillini võtavad 2. – 9.klass osa "Keeledušist“.

Keeledušš hõlmab igahommikuses rutiinis võõrkeelsete laulude laulmist. Iga päev lauldakse võõrkeeles 5-10 minutit karaoke meetodil. Kokku kestab Keeledušš 4 nädalat ning selle jooksul õpitakse neljas erinevas keeles laulude laulmist.

Keeleduši põhieesmärk on tutvustada õpilastele erinevate keelte kõla mängulises vormis ning hõlmab endas igahommikuses rutiinis võõrkeelsete laulude laulmist. Igal nädalal õpitakse selgeks üks võõrkeelne laul: soome-, läti-, saksa-/vene- ning hispaaniakeelne.

Keeleduši eestvedajateks on meie koolis õpetajad Kristi Vaarmann, Emilia Landra ja Reet Ernits.