Uudised

Lugu sügisest, kes raamatut kirjutas... 06. november


Meie lasteaialapsed pidasid 25.oktoobril sügipidu. Kohale oli jõudnud sügis, koos oktoobrikuu, teo ja kapsaussiga ühes. 

Usinad õpetajad esitasid lastele näidendi "Miks tigu oma maja kaasas kannab". Näidendi tegelasteks olid  sügis, tigu, oktoobrikuu ning vahva kapsauss. Lugu jutustas sügisest, kes kirjutas raamatut. Sügis tutvustas oma lapsi (september, oktoober ning november). Samal ajal kui tilluke tigu roomas usinasti korviga metsa marju korjama. Tigu oli sattunud hoopis seenemetsa, kus toimus seeneralli ja sadas seenevihma. Oma teel kohtas ta vahvat ussikest, kellel oli kaasas palju lapsi. Veel kohtas ta toredat ämblikupere, kes kudusid teole sooja salli. Nüüdsest otsustas tigu, et igal juhul on kindlam oma maja kaasas kanda, sest mine tea, kus seda läheb vaja…

Lastega koos sai lauldud ning mängitud erinevaid liikumis- ja sorteerimismänge. Lisaks olid veel mõistatused ja luuletused.

Kõik lapsed said maitsta ja proovida erinevaid sügisande: porgand, kapsas, kõrvits, õun, nuikapsas ja lillkapsas.

Meie lasteaialapsed pidasid 25.oktoobril sügipidu. Kohale oli jõudnud sügis, koos oktoobrikuu, teo ja kapsaussiga ühes. 

Usinad õpetajad esitasid lastele näidendi "Miks tigu oma maja kaasas kannab". Näidendi tegelasteks olid  sügis, tigu, oktoobrikuu ning vahva kapsauss. Lugu jutustas sügisest, kes kirjutas raamatut. Sügis tutvustas oma lapsi (september, oktoober ning november). Samal ajal kui tilluke tigu roomas usinasti korviga metsa marju korjama. Tigu oli sattunud hoopis seenemetsa, kus toimus seeneralli ja sadas seenevihma. Oma teel kohtas ta vahvat ussikest, kellel oli kaasas palju lapsi. Veel kohtas ta toredat ämblikupere, kes kudusid teole sooja salli. Nüüdsest otsustas tigu, et igal juhul on kindlam oma maja kaasas kanda, sest mine tea, kus seda läheb vaja…

Lastega koos sai lauldud ning mängitud erinevaid liikumis- ja sorteerimismänge. Lisaks olid veel mõistatused ja luuletused.

Kõik lapsed said maitsta ja proovida erinevaid sügisande: porgand, kapsas, kõrvits, õun, nuikapsas ja lillkapsas.