Lõpukell

Loomise kuupäev 29.05.2023

"Sa kuulata ja kaasa võta teele

siit kogu eluks koolikella hääl.

Nii selgemini lapsepõlv jääb meelde,

nii kindlamini meile sõbraks jääb"

Täna oli 9. klassi õpilastele viimase koolikella päev. Traditsiooniliselt oli 9. klassi õpilastele viimaseks tunniks nende enda valitud lemmiktund, mis oli sel aastal õpetaja Emilia Landra vene keel. Seejärel tervitasid lõpetajaid mõisa saalis 8. klassi õpilased ehk tulevane lõpuklass ja kooli juhtkond. Aktusel sooviti edu eksamiteks, meenutati kooliaega, 8. klassi õpilased koos näiteringi õpilastega etendasid humoorikaid kooliteemalisi sketše ja 9. klass oli 8. klassi õpilastele koostanud vande. Seejärel oligi aeg viimaseks koolikellaks...

Meie kooli teeb eriliseks see, et meil on oma "soovide kaev". Lõpukella päeval tõmmab iga lõpetaja endale soovide kaevust soovi, mis loodetavasti ka täide läheb!

Päeva lõpetas lõbus mäng, mille olid ettevalmistanud 8. klassi õpilased ja seejärel istutasid 9. klassi õpilased tööõpetuse maja ette pihlaroonia, mis Illuka Kooli 79. lendu meenutama jääb.

Viimati muudetud 03.09.2023.