Lasteaia lõpupidu

Loomise kuupäev 03.06.2019

Taas on mai lõpp, mil lasteaias peetakse traditsioonilist lõpupidu. Seekord on sündmuste keskmes viis  koolilast, kes sügisest alustavad kooliteed Illuka koolis ja üks neist Vene põhikoolis.

Lõpupidu ootasid lapsed väga. Nii mõnigi luges päevi mil enam ei pea lasteaeda tulema ning lõunauinakut tegema. Siinkohal tuletas Ronja isa lõpukõnes meelde kõikidele kooliminejatele, et uskuge, kunagi te hakkate neid uinakuid veel igatsema!

Lõpuaktusele oli kogunenud hulga rahvast, nii emasid, isasid, vanaemasid kui ka laste heaolu nimel igapäevaselt tegutsevaid inimesi, ilma kelleta polekski seda toredat lasteaeda ja tänaseid tublisid koolilapsi.

Traditsiooniliselt esitasid koolilapsed väikese etteaste, andsid  vande, lasid lendu nimelised õhupallid, istutasid pirnipuu ja nautisid ühiselt viimast tordi söömist koos neid igatsema jäävate sõpradega.

Koolilastele soovime toredat kooliteed ja jääme lootma, et igaüks leiaks enda jaoks kasvõi ühe helge hetke, mis lasteaiapäevi meenutama jääks!

Õpetajad Karin ja Tiina-Irina ning õpetaja abi Elve

Viimati muudetud 19.05.2020.