Kutsume osalema pere- ja projektipäeval

Loomise kuupäev 26.05.2023

Kutsume teid 30. mail osalema pere-projektipäeval "Roheline Illuka Kool".

Illuka Kool on nüüdseks juba üle kahe aasta olnud "Rohelise Kooli" võrgustiku liige. Rohelise Kooli programmi eesmärgiks on keskkonnahariduse abil jätkusuutliku arengu edendamine ja seeläbi põlvest põlve kanduva keskkonnateadliku eluviisi propageerimine.
Käesoleval õppeaastal osalesid Illuka Kooli 5.-9. klassi õpilased KIK-i poolt toetatud projektis "Roheliselt mõtlev tarbija", mille eesmärgiks oli tutvustada õpilastele ringmajanduse ja rohetehnoloogia põhimõtteid ning suunata neid säästvale tarbimisele ja prügi sorteerimisele.

Et projekti käigus saadud teadmisi kinnistada ja teistega jagada, korraldamegi 30. mail kogu kooliperele toreda projektipäeva "Roheline Illuka Kool", kus kõik õpilased ja lapsevanemad saavad osaleda temaatilistes töötubades.
Töötoad algavad kell 16:00 ja lõppevad kell 18:00.
Töötubadesse saab eelregistreerida Stuudiumis.
Algusega kell 18:30 toimub tore kevadkontsert, kus esinevad meie kooli õpilased.
Kavas on ka algklasside näiteringi etendus ja õpilaste moeshow ja palju muud.

Rohenäppudele pakub ehk elevust taimemüük.

Kohapeal on avatud ka kohvik (võta kaasa sularaha).

Pere- ja projektipäeva toetab Eesti riik.

Viimati muudetud 03.09.2023.