Ka õpetajal on õnneks nii vähe vaja!

Loomise kuupäev 30.05.2019

Naerupallidel hakkab õppeaasta otsa saama. Kohe kohe on lõpupidu ukse ees ja üheksanda lennu pääsukesed kooli saadetud.

Täna pidasime maha viimase toreda hommikupooliku. Tänasime lapsi üle - eestilise „Hambad puhtaks “ kampaanias osalemise eest, mis kestis oktoobrikuust aprillikuuni ning jagasime kätte suukooli saadetud meened. Loodame, et lastel on meeles, kui oluline on pesta hambaid hommikul ja õhtul ja mis tagajärjed võivad olla, kui seda ei tee.

Peale toredate ja rõõmsate laste on terve aasta meiega veetnud karu Tiku. Ta on käinud kodus kõikidel lastel. Teotahteliste vanemate kaasabil sai iga Tiku kodukülastus ka jäädvustatud nii kirjas kui pildis. Sellise ühise ettevõtmise tulemusena valmis raamat Tikust, mille iga Naerupall täna kaasa sai.

Õpetajate üllatuseks oli laste rõõm nii suur, et kallistustest ja tänudest täna küll puudust ei olnud.

Küll on tore, et kõik emmed-issid selle toreda idee teostamisel abiks olid.

Aitäh kõigile toredasti veedetud õppeaasta eest!

Viimati muudetud 19.05.2020.