Ise tehtud, hästi tehtud

Loomise kuupäev 24.01.2019

Tulemas on Eesti Vabariigi 101 sünnipäev, mille raames avame oma koolis isetehtud meenete näituse. Igaüks saab soovi korral midagi vahvat meisterada, joonistada, lõikuda või miks mitte ka värvida. Meie kooli 5.-6. klassi ja kaks 7.ja 8.klassi tüdrukut tegid tutvust taaskasutuse huvitava maailmaga. Dekoratiivvärvimine on teadupärast üks lihtsamaid viise, kuidas ise vanale asjale uus elu anda.

Esmalt valmistasime esemed värvimiseks ette, karestasime pinnad ja puhastasime. Planeerisime töö käiku, millega värvida ja kuidas dekoreerida? Kas ja kuidas viimistleda värvitud pindu? Kõik need praktilised küsimused said vastuse töö käigus ja töövõtted selgeks kohapeal. Eesti Vabariigi 101 sünnipäevale pühendatud tööd said vägagi omanäolised ja originaalsed.

18.-22.02 avame Illuka Koolis näituse, kus rahvuslikest mustritest ja sümboolikast inspiratsiooni saanud õpilaste tööd väljas on.

Jääme suure põnevusega ootama!

Viimati muudetud 19.05.2020.