Illuka Kool pälvis Keskkonnakäpa laureaadi tiitli - Tark tarbija

Loomise kuupäev 11.06.2021

Keskkonnaminister Tõnis Mölder kuulutas välja keskkonnasõbralike haridustegude konkursi Keskkonnakäpp tänavused võitjad.
Kokku esitati tänavu konkursile 74 kandidaati. Kandidaate hinnatakse viies rühmas: lasteaed, õpilasrühm/klass, õpetaja, kool ning keskkonnaharidust pakkuv organisatsioon. Kandideerida sai kategooriates „Tubli tegutseja“, „Tark tarbija“, „Õnnelik õpe“, „Kogukonna kaasamine“ ja „Innukas innovaator“.

Keskkonnakäpa laureaadi tiitli kategoorias "Tark tarbija" Illuka Kool.

Illuka Kooli õpilased viisid läbi projektõppe teemal “Prügist nii ja teisiti”, kus otsiti vastuseid küsimustele, mis saab prügist, kui ta on prügikasti visatud. Projektipäev toimus distantsõppe ajal ja on heaks näiteks, et ka distantsilt saab korraldada toredaid ja kaasahaaravaid tegevusi. Koos lapsevanematega arutati prügimajanduse üle kodudes, joonistati plakateid ja läbiti edukalt “Prügikõnd”.

Viimati muudetud 11.06.2021.