Head mõtted kasvavad headeks tegudeks´2022

Loomise kuupäev 22.12.2022

Illuka Koolis kasvavad head mõtted headeks tegudeks.

2022. aastal otsustasime kõik üheskoos toetada vähiravifondi "Kingitud Elu". Iga klass ning ka kooli töötajad ja lapsevanemad panustasid selle heaks ühel või teisel moel (meisterdati, küpsetati, hoidistati, kujundati, sildistati, müüdi). Heategevuskohvikud ja -laadad toimusid 1.detsembril (Illukal) ja 4.detsembril (Kurtnas). Läbi heategevuslike ettevõtmiste koguti vähiravfondile 1200 eurot.

Lasteaed korraldas koos lastevanematega Päite loomapargi toetuseks heategevuslikud mihklipäeva-, mardipäeva- ja jõululaada, kus müüdi erinevaid hoidiseid, käsitööd, ehteid jms. Lasteaialaatadel koguti Päite loomapargile annetamiseks 775 eurot.

Illuka koolipere 2022.a jõuluaaja heategusid saad vaadata ja lugeda siit.link opens on new pagesiit.">

Viimati muudetud 31.12.2022.