Head mõtted kasvavad headeks tegudeks

Loomise kuupäev 30.12.2018

Tänavune jõuluaeg Illuka Koolis ei erinenud palju eelmistest, mil heategevus, hoolimine ja üksteise märkamine koolipere jaoks ühiselt südameasjaks saavad võetud.

Ka sel aastal alustasime pühademeeleolu loomisega just jõulueelse heategevusliku algatusega, mis kutsus kõiki õpilasi üles tegema head ja märkama abivajajaid. Viis, kuidas jagada abi, rõõmu, toetust, loovust, jäi igaühe enda valida.

Tunnustame oma tublisid õpilasi, kes ikka ja jälle oma siiruse ja julge pealehakkamisega meile kõigile kogukonnas eeskujuks on. Kõige ehedamaks tõestuseks on see, et heategusid sai nii palju, et nende jagamiseks tuli koostada lausa Illuka Kooli heategevuslike ettevõtmiste aastalõpu number.

Aitäh kõigile abilistele ja tublidele õpilastele!

Kaunist vana aasta lõppu, meeleolukat aastavahetust ning unistuste täitumist ja ohtralt häid tegusid uuel aastal!

Viimati muudetud 19.05.2020.