Uudised

ANM murdmaajooks ja pendelteatejooks Iisakus 30. september


Täna Iisakus toimunud ANM murdmaajooksus saavutasid meie kooli õpilased suurepäraseid kohti. Karina Piirsalu oli 1.-3. klasside tüdrukute 500m. distantsil kolmas. Kaksikvõidu saavutasime 6.-7. klasside tüdrukute 500m. distantsil, kus Mirta Rajas oli esimene ja Marianne-Sophie Igoševa teine. Anette Ahu oli 6.-7. klasside tüdrukute 1000m. distantsil esimene ja Herta Rajas oli 8.-9. klasside tüdrukute 2000m. distantsil sanuti esimene. Karel Vähk oli 8.-9. klasside poiste 3000m. distantsil kolmas. Lisaks saavutasime mitmeid kohti esikümnes.
Suur tänu kõikidele osalejatele!
 
õpetajad Ave ja Marko
Täna Iisakus toimunud ANM murdmaajooksus saavutasid meie kooli õpilased suurepäraseid kohti. Karina Piirsalu oli 1.-3. klasside tüdrukute 500m. distantsil kolmas. Kaksikvõidu saavutasime 6.-7. klasside tüdrukute 500m. distantsil, kus Mirta Rajas oli esimene ja Marianne-Sophie Igoševa teine. Anette Ahu oli 6.-7. klasside tüdrukute 1000m. distantsil esimene ja Herta Rajas oli 8.-9. klasside tüdrukute 2000m. distantsil sanuti esimene. Karel Vähk oli 8.-9. klasside poiste 3000m. distantsil kolmas. Lisaks saavutasime mitmeid kohti esikümnes.
Suur tänu kõikidele osalejatele!
 
õpetajad Ave ja Marko