Uudised

Alutaguse Noorte Mängud kergejõustikus 20. mai


17. mail toimusid Kohta-Nõmmel Alutaguse Noorte. Mängud kergejõustikus 1.-5. klasside õpilastele.

Mitmed meie kooli õpilastest saavutasid koha esikolmikus. 

Ronja Rajas oli 1.-3. klasside tüdrukute seas 60 m. jooksus II ja kaugushüppes samuti II koha. Anastassija Kangur oli 4.-5. klasside tüdrukute seas palliviskes II ja Kirill Aleško oli 4.-5. klasside poiste seas 60 m jooksus samuti II.

Suurepärase tulemuse jooksid välja meie 1.-3. klasside tüdukud, kes saavutasid 4x308m. teatejooksus ülekaalukalt I koha. Võistkonda kuulusid: Ronja Rajas, Teisi Kivend, Eliisabet Grinfeld ja Emily Vähk. Suur kiitus teile!

Täname kõiki osalejaid, kes vaatamata peaaegu et talvistele oludele vapralt võistlesid!

Õpetajad Ave ja Marko

17. mail toimusid Kohta-Nõmmel Alutaguse Noorte. Mängud kergejõustikus 1.-5. klasside õpilastele.

Mitmed meie kooli õpilastest saavutasid koha esikolmikus. 

Ronja Rajas oli 1.-3. klasside tüdrukute seas 60 m. jooksus II ja kaugushüppes samuti II koha. Anastassija Kangur oli 4.-5. klasside tüdrukute seas palliviskes II ja Kirill Aleško oli 4.-5. klasside poiste seas 60 m jooksus samuti II.

Suurepärase tulemuse jooksid välja meie 1.-3. klasside tüdukud, kes saavutasid 4x308m. teatejooksus ülekaalukalt I koha. Võistkonda kuulusid: Ronja Rajas, Teisi Kivend, Eliisabet Grinfeld ja Emily Vähk. Suur kiitus teile!

Täname kõiki osalejaid, kes vaatamata peaaegu et talvistele oludele vapralt võistlesid!

Õpetajad Ave ja Marko