Uudised

Alutaguse NM suusasprindil neli esikohta ja üks teine koht 25. jaanuar


24.jaanuaril toimusid Pannjärvel Alutaguse NM suusasprindis, vabatehnikas.

Meie kooli õpilased esinesid suurepäraselt, saavutades neli esikohta (Anette Ahu, Karel Vähk, Herta Rajas, Liset Vähk) ja ühe hõbemedali (Mirta Rajas). Hästi võistlesid ka Jegor Jefremov (5. koht), Ivan Zubenko (9. koht), Timofey Goshka (11. koht) ja Helar Richard Ekštein (8. koht).

Fotol I koht Liset Vähk (9.kl).
Õpilasi juhendas õp Marko Pärn ja õp Timo Juursalu.


Kiitus kõikidele osalejatele!

24.jaanuaril toimusid Pannjärvel Alutaguse NM suusasprindis, vabatehnikas.

Meie kooli õpilased esinesid suurepäraselt, saavutades neli esikohta (Anette Ahu, Karel Vähk, Herta Rajas, Liset Vähk) ja ühe hõbemedali (Mirta Rajas). Hästi võistlesid ka Jegor Jefremov (5. koht), Ivan Zubenko (9. koht), Timofey Goshka (11. koht) ja Helar Richard Ekštein (8. koht).

Fotol I koht Liset Vähk (9.kl).
Õpilasi juhendas õp Marko Pärn ja õp Timo Juursalu.


Kiitus kõikidele osalejatele!