Saavutused

2018/2019 õppeaasta

Olümpiaadid ja õpilasvõistlused

• Maakondlik 3.klassie Kuldvillaku mäng (21.11.2018 Kiviõli)

I koht Anette Ahu (3.kl), Mirta Rajas (3.kl), Johanna Tasa (3.kl).

• Alutaguse NM 1.-3. kl. Dumle rahvastepall (16.01.2019 Jõhvi)

I koht pallilahingus: Tüdrukud - Anette Ahu, Arina Golub, Anastassia Jakubovitš, Darya Kravtsova, Triin Kullus, Mirta Rajas, Johanna Tasa ja Veronika Terentjeva.

II koht rahvastepallis: Tüdrukud - Anette Ahu, Mirta Rajas, Arina Golub, Anastassia Jakubovitš, Triin Kullus, Johanna Tasa, Veronika Terentjeva.

III koht rahvastepallis Poisid - Robin Konovalov, Konstantin Krupin, Kirill Kurtukov, Henri Purga, Sander Zapletnjuk, Aldo Valdur, Kirill Aleško, Alik Pronin

• Alutaguse NM Dumle rahvastepall (1.11.2018 Jõhvi)

III koht Herta Rajas (5.kl), Liis Kullus (4.kl), Ruslana Habirova (4.kl), Valeria Konovalova (4.kl), Anastasia Loot (4.kl), Anette Ahu (3.kl), Mirta Rajas (3.kl), Johanna Tasa (3.kl).

• Alutaguse NM krossijooks (03.10.2018 Pannjärve)

Väikeste koolide (kuni 150 õpilast) arvestuses III koht

I koht Anette Ahu (3.kl), Herta Rajas (5.kl), Karel Vähk (5.kl) ja Liset Vähk (9.kl).

II koht Mirta Rajas (3.kl).

III koht Nelly Tenson (7.kl)