Uudised

Üheksandikele kõlas lõpukell 25. mai

24. mail helises lustakal lõpukellaaktusel üheksandikele viimast korda koolikell.
Hoiame pöialt eksamiteks!


Suurtele koolilastele esinesid laulu ja luuletusega meie kooli kõige väiksemad, 1. klassi õpilased. 9. klassi õpilastega koos veedetud aegu ja toredaid juhtumisi meenutasid 8. klassi õpilasedning head soovid eksamiteks andis edasi direktor Anneli Bogens. Aktuselt ei puudunud traditsiooniline humoorikas vanne, mille käigus lubas 8. klass käsi südamel, eeskujulikult õppida ja käituda. 
 

Suurtele koolilastele esinesid laulu ja luuletusega meie kooli kõige väiksemad, 1. klassi õpilased. 9. klassi õpilastega koos veedetud aegu ja toredaid juhtumisi meenutasid 8. klassi õpilasedning head soovid eksamiteks andis edasi direktor Anneli Bogens. Aktuselt ei puudunud traditsiooniline humoorikas vanne, mille käigus lubas 8. klass käsi südamel, eeskujulikult õppida ja käituda.