Tervisenädalate kokkuvõte

Loomise kuupäev 27.04.2020

Illuka Kooli virtuaalsed tervisenädalad on edukalt läbi saanud. Tervist ja liikumist edendavaid ettevõtmistesse olid kaasatud nii kooli- kui ka lasteaiapere.

Osa sai võtta liikumiskalendri ülesannetest: võimelda, tantsida ja luua GPS- kunsti.

Kõndimisvõistlusel “Iga samm loeb” võtsid omavahel mõõtu õpilased ja õpetajad. Seekord võitsid ülekaalukalt õpetajad, kes kogusid 1514232 sammu, õpilaste saldoks jäi 403192 sammu.

Võib öelda, et meie kooli õpetajad peavad oma tervisest lugu ja armastavad liikumist. Agaramad kõndijad käisid päevas pea 30 000 sammu. Õpetajad jagasid oma jalutuskäikudest ka pilte ja nii mõnigi kolleeg sai võistlusest lisamotivatsiooni.

Lisaks kutsusime kõiki olema aktiivsed kasutades Endomondo keskkonda.

Selgitasime nii lasteaias kui koolis välja kõige aktiivsemad liikujad. Kooli arvestuses oli väljakutsest osa võtjaid 13. Tihe rebimine käis Hugo Vaarmanni ja õdede Mirta ja Ronja Rajase vahel. Kahe nädala jooksul kogus kõige rohkem aktiivsusminuteid Hugo Vaarmann, kes liikus aktiivselt kokku ühe päeva, 18 tundi ja 42 minutit. Ronja kaotas Hugole ainult 12 minutiga. Kolmas oli Mirta, kes liikus aktiivselt ühe päeva, 15 tundi ja 35 minutit. Kokku kogusime kahe nädala jooksul 1270 kilomeetrit.

Illuka Kooli lasteaias kogusid tervisenädala raames kõige rohkem aktiivsusminuteid õpetajad Merike Puur ja Aime Niineste. Merike Puur kogus kokku 11 tundi ja 14minutit aktiivsust, läbides kokku üle 60 kilomeetri. Naerupallide rühmast võttis Endomondo väljakutsest osa ka Eliisabet Grinfeld, kes läbis jalgrattaga üle kuue kilomeetri.

Täname kõiki osalejaid! Liigume südamest edasi!

Viimati muudetud 03.05.2020.