Uudised

Peatu! Vaata! Veendu! 26. mai


5.–6. klasside õpilastele suunatud projekti PEATU, VAATA, VEENDU! eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie hindasime inimeseõpetuse tunnis kõigepealt liiklusohtlikud kohad meie kooli territooriumil ning siis asusime markeerima. Markeeritud said ülekäigurada bussipeatuses ja tee ületuskoht seminarimaja ees.

Õpetaja Anneli

5.–6. klasside õpilastele suunatud projekti PEATU, VAATA, VEENDU! eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades. Meie hindasime inimeseõpetuse tunnis kõigepealt liiklusohtlikud kohad meie kooli territooriumil ning siis asusime markeerima. Markeeritud said ülekäigurada bussipeatuses ja tee ületuskoht seminarimaja ees.

Õpetaja Anneli