Uudised

Muusikapäevale tõi muusikalist meeleolu ja tutvustas pille Villu Talsi 01. oktoober


1.oktoobril tähistatakse Rahvusvahelist muusikapäeva. Selle traditsiooni algatas 1975. aastal Rahvusvahelise Muusikanõukogu tollane president, viiuldaja Yehudi Menuhin. Ka meie koolis on traditsiooniliselt muusikapäeva tähistatud.

Se korral lõi muusikalist meeleolu ja tutvustas pille ansamblis Curly Strings mandoliini mängiv Villu Talsi.

Täname ilusa kontserdi eest!

1.oktoobril tähistatakse Rahvusvahelist muusikapäeva. Selle traditsiooni algatas 1975. aastal Rahvusvahelise Muusikanõukogu tollane president, viiuldaja Yehudi Menuhin. Ka meie koolis on traditsiooniliselt muusikapäeva tähistatud.

Se korral lõi muusikalist meeleolu ja tutvustas pille ansamblis Curly Strings mandoliini mängiv Villu Talsi.

Täname ilusa kontserdi eest!