Uudised

Illuka Kooli spordipäev 22. september


Kolmapäeval, 22.september toimus meie koolis spordipäev. Spordipäeval osalesid 4.-9. klassi õpilased ning esindatud olid ka lapsevanemad (Helen Rajas, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Monika Grinfeld) ja õpetajad (Peeter Priks, Kaja Kama, Ene Raudar). Kokku astus võistlustulle 8 võistkonda nii individuaal- kui ka võistkondlikes alades.

TULEMUSED individuaalaladel:

Kaugushüpe tüdrukud: (1. Helen Rajas 4.07m.) 1./2. Mirta Rajas ja Marianne-Sophie Igoševa 3.85m. 3. Anette Ahu 3.80m.

Kaugushüpe poisid: 1. Pavel Paiste 4.52m. 2./3. Helar Richard Ekštein ja Nikita Terentiev 4.20m.

60m. jooks tüdrukud: 1. Mirta Rajas 9,2s. 2. Marianne-Sophie Igoševa 9,6s. 3. Anette Ahu 9,7s.

60 m. jooks poisid: 1. Helar Richard Ekštein 8,5s. 2. Pavel Paiste 8,9s. 3. Karel Vähk 9,2s. 

Pargijooks tüdrukud: 1. Anette Ahu 3,30min. 2. Mirta Rajas 3,36min. 3. Kaisa Kivend 3,55min.

Pargijooks poisid: 1. Karel Vähk 3,15min. 2. Jegor Jefremov 3,44min. 3. Pavel Paiste 3,47min.

Pallivise tüdrukud: (1. Mirjam Vinkler 43m.) 1. Marianne-Sophie Igoševa 42m. 2. Mirta Rajas 37m. (3. Mariaana Lepiste 35m.) 3. Anette Ahu 32m.

Pallivise poisid: (1. Peeter Priks 45m.) 1. Helar Richard Ekštein 45m. 2. Aldo Valdur 43m. 3. Mihhail Orlik, Harald Roosaar, Pavel Paiste, Karel Vähk 40m.

Võistkondlikud alad:

Pendelteatejooks: 1. KMnO4 2./3. Kiired ja vihased, Suicide squad 4. Dream team 5. Pelmeenid! 6. Riva 7. Säravad ja kobedad/Tark ei torma

Palli kandmine: 1. Säravad ja kobedad/Tark ei torma 2. Pelmeenid! 3. KMnO4 4. Suicide squad 5. Riva 6. Kiired ja vihased DQ- dream team

Hularõnga keerutamine: 1. Dream team 2. Suicide squad 3. Kiired ja vihased 4. KMnO4 5. Säravad ja kobedad 6. Riva 7. Pelmeenid! 8. Tark ei torma

Korvpallivisked: 1. Tark ei torma 2. Kiired ja vihased 3. Säravad ja kobedad 4. Suicide Squad 5. Pelmeenid! 6./7. KMnO4, Riva 8. Dream team

Discgolf: 1. Säravad ja kobedad 2./3. Tark ei torma, Pelmeenid! 4./5. Kiired ja vihased, Suicide squad 6. Riva 7. KMnO4 8.Dream team

Võsitkondlik arvestus kokkuvõttes: 1./2. Suicide squad, Säravad ja kobedad 28p. 3. Kiired ja vihased 27p. 4. Tark ei torma 26p. 5./6. KMnO4, Pelmeenid 23p. 7./8. Riva, Dream team 15p.

Kõik osalejad ja abistajad olid väga tublid! Aitäh Teile nii toreda ja sportliku päeva eest!

 

Herta Rajas (8. kl)

Kolmapäeval, 22.september toimus meie koolis spordipäev. Spordipäeval osalesid 4.-9. klassi õpilased ning esindatud olid ka lapsevanemad (Helen Rajas, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Monika Grinfeld) ja õpetajad (Peeter Priks, Kaja Kama, Ene Raudar). Kokku astus võistlustulle 8 võistkonda nii individuaal- kui ka võistkondlikes alades.

TULEMUSED individuaalaladel:

Kaugushüpe tüdrukud: (1. Helen Rajas 4.07m.) 1./2. Mirta Rajas ja Marianne-Sophie Igoševa 3.85m. 3. Anette Ahu 3.80m.

Kaugushüpe poisid: 1. Pavel Paiste 4.52m. 2./3. Helar Richard Ekštein ja Nikita Terentiev 4.20m.

60m. jooks tüdrukud: 1. Mirta Rajas 9,2s. 2. Marianne-Sophie Igoševa 9,6s. 3. Anette Ahu 9,7s.

60 m. jooks poisid: 1. Helar Richard Ekštein 8,5s. 2. Pavel Paiste 8,9s. 3. Karel Vähk 9,2s. 

Pargijooks tüdrukud: 1. Anette Ahu 3,30min. 2. Mirta Rajas 3,36min. 3. Kaisa Kivend 3,55min.

Pargijooks poisid: 1. Karel Vähk 3,15min. 2. Jegor Jefremov 3,44min. 3. Pavel Paiste 3,47min.

Pallivise tüdrukud: (1. Mirjam Vinkler 43m.) 1. Marianne-Sophie Igoševa 42m. 2. Mirta Rajas 37m. (3. Mariaana Lepiste 35m.) 3. Anette Ahu 32m.

Pallivise poisid: (1. Peeter Priks 45m.) 1. Helar Richard Ekštein 45m. 2. Aldo Valdur 43m. 3. Mihhail Orlik, Harald Roosaar, Pavel Paiste, Karel Vähk 40m.

Võistkondlikud alad:

Pendelteatejooks: 1. KMnO4 2./3. Kiired ja vihased, Suicide squad 4. Dream team 5. Pelmeenid! 6. Riva 7. Säravad ja kobedad/Tark ei torma

Palli kandmine: 1. Säravad ja kobedad/Tark ei torma 2. Pelmeenid! 3. KMnO4 4. Suicide squad 5. Riva 6. Kiired ja vihased DQ- dream team

Hularõnga keerutamine: 1. Dream team 2. Suicide squad 3. Kiired ja vihased 4. KMnO4 5. Säravad ja kobedad 6. Riva 7. Pelmeenid! 8. Tark ei torma

Korvpallivisked: 1. Tark ei torma 2. Kiired ja vihased 3. Säravad ja kobedad 4. Suicide Squad 5. Pelmeenid! 6./7. KMnO4, Riva 8. Dream team

Discgolf: 1. Säravad ja kobedad 2./3. Tark ei torma, Pelmeenid! 4./5. Kiired ja vihased, Suicide squad 6. Riva 7. KMnO4 8.Dream team

Võsitkondlik arvestus kokkuvõttes: 1./2. Suicide squad, Säravad ja kobedad 28p. 3. Kiired ja vihased 27p. 4. Tark ei torma 26p. 5./6. KMnO4, Pelmeenid 23p. 7./8. Riva, Dream team 15p.

Kõik osalejad ja abistajad olid väga tublid! Aitäh Teile nii toreda ja sportliku päeva eest!

 

Herta Rajas (8. kl)