Oluline

Distants- ja koduõppe korraldus põhikoolis ja lasteaias 20. jaanuar

Head õpilased ja lapsevanemad!

Seoses sellega, et koroonaviirus levib Eesti siseselt inimest inimesele kuulutati välja riigis eriolukord.

Eriolukorra ajal ei viibi koolis õpetajaid; õpilased ei tule kooli sööma ega vastama; lapsevanemad ei saa õpetajate ja juhtkonnaga kohtuda; kokkusaamisi ei korraldata. Koolimaja on suletud! Eriolukord nõuab ka seda, et lapsed viibiksid eelkõige kodus, kõik huviringid on samuti suletud ning spordi- ja õpilasvõistlused, projektikohtumised ja muu huvitegevus on edasi lükatud. Lubatud on värskes õhus liikumine. Kokku puutumine teiste inimestega tuleb eriolukorra ajal viia miinimumini.

Lisame siia pidevalt uuenevat infot Illuka Kooli distantsõppe kohta.

Anneli Bogens
Direktor

Põhikool

Lasteaed

lluka Kooli infokirjad:

Head õpilased ja lapsevanemad!

Lisame siia pidevalt uuenevat infot Illuka Kooli distantsõppe kohta.

Anneli Bogens
Direktor