Esimese kooliastme lõpupidu

Loomise kuupäev 10.06.2022

Tänavused 3.klassi lõpetajad on järgmisel aastal juba teise kooliastme õpilased. Seega sai neil läbi üks oluline etapp – kooliga kohanemine ja vastutuse kujunemine. See väärib ju ometi tähistamist!

9.juuni õhtul oligi kooliõuel näha tavapärasest hilisemal ajal kilkavaid lapsi ja rõõmsaid vanemaid. Isad askeldasid grilli ümber, emad toimetasid head-paremat laudadele. Esimest korda pärast esimese klassi lastevanematekoosolekut kohtusid taas ka laste vanemad, seega tehti väike tutvustusring enne sööma asumist. Söömise ajal näitas õp Piia tahvli ekraanil pilte ja videosid möödunud kolmest õppeaastast. Seejärel tutvustati ka vanematele keeleduši projekti – ühiselt lauldi ukraina, leedu, horvaadi ja rumeenia keeles. Kevadnäidendis linnukesi mänginud tüdrukud ja ka teised õpilased esitasid etenduses kõlanud linnukeste laulu, mida vanemad samuti kaasa laulsid.

Meie klassi Ronja ema oli valmistanud igale õpilasele tema eesnime algustähega maitsva ja kena pulgakoogi. Need jagasime lastele koos tema nimetähega algava omadussõnaga, mis just teda iseloomustab.

Oli lõbus ja meeleolukas esimese kooliastme lõpuõhtu. Lahkumisel jagus ohtralt tänusõnu mõlemalt poolt.

Õp Piia ja Anastassia

Viimati muudetud 13.06.2022.